Novinky


IBX systém


IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým!! 

Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek - IBX a IBX Repair.Tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu.

Je speciálně vyvinutý  pro :

  • ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů
  • zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky, akrylovou a gelovou modeláží)
  • k léčbě poškozených, slabých nehtů které se třepí  a nehtů po úrazu
  • vyrovnává nerovnosti  a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
  • vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
  • podporuje správný růst zdravého nehtu
  • IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou


Možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKÁZEK u mne ve studiu.


 

 Parfémy YODEYMA


 Nyní nově ve studiu parfémy YODEYMA! Přijďte si přivonět z bohaté nabídky parfémů, kvalitní imitace známých značek od francouzské společnosti YODEYMA.


Parfémy YODEYMA Vysoká kvalita francouzského parfému za nejlepší ceny! Francouzská firma vyrábí vlastní imitace vůní. Nahlédněte do nádherného světa parfémů YODEYMA.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit parfém, který jste vždy chtěli, ale byl moc drahý. Podle platné legislativy se vůně nedají PATENTOVAT! Nemusíte vždy platit za drahou značku, ale jen za jeho receptůru.


Nabízím Vám kolekci parfémů skládající se z exkluzivních vůní známých značek, jako jsou: Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Paco Rabanne, Giorgio Armani, Gucci, Roberto Cavalli, Lancóme, Chloé, Hermés, Carolina Herrera, Christian Dior atd. ...

 

Parfémy YODEYMA jsou v lahvičkách o objemu 100ml, které vytvořil Frederiko Restrepo, jeden z nejprestižnějších návrhářů francouzské parfumerie. Značka YODEYMA je z 99,9 % přesnou replikou původního parfému.


Nyní si můžete zvolit vůni, která nejlépe vyhovuje Vaší osobnosti. Tyto vůně prošly náročnou kontrolou kvality a poskytují vysoký komfort a dlouhou trvanlivost.


Najdete zde od květinové, přes orientální až chyprově svěží k smyslně rafinované či jemné, ženské, mocné a elegantní vůně za přijatelnou cenu.


V prodeji nová kolekce parfémů na rok 2015, vše nové, zajímavé, fascinující. Vyberte si z široké škály pro ženy 49 vůní (18) dostupných vzorků v salónu (níže uvedené), pro muže 37 vůní (9) dostupných vzorků (níže uvedené) v salónu.


 Testry k dispozici v mém salónu. Parfémy voní naprosto stejně a vůně na těle vydrží celý den! Přijďte si vybrat svůj parfém.

Nebyly nalezeny žádné záznamy.